• Ціна: 5000 грн.
Керамічна вкладка на зуб або керамічна пломба – це один із методів естетичного відновлення зуба. Цінуються керамічні вкладки за міцність та максимальну схожість на натуральну емаль. Встановлюють їх лише на жувальні зуби тому що форма ікл та різців не дозволяє використовувати такий метод пломбування. 
 
Знижка -5% по запису через Viber!
 

Чим керамічна вкладка відрізняється від пломбування композитами

 
Якщо про пломбування зубів говорити в загальному, то можна виділити два методи реставрації: прямий і не прямий.
 
При прямому методі реставрація зуба відбувається за допомогою фото полімерів чи інших матеріалів безпосередньо на зубові. Нерідко така процедура проводиться за один візит при умові що немає необхідності в більш серйозному лікуванні. 
 
Не прямий метод вимагає як мінімум двох візитів до стоматолога. Під час першого прийому хворий зуб підготовлюють до пломбування прибираючи всі вражені тканини. Далі знімається зліпок який передається в лабораторію. Саме в лабораторних умовах і виготовляється керамічна вкладка, а не в порожнині рота як в випадку з традиційним пломбуванням. Тобто керамічна пломба це по суті мікро протез створення якого відбувається за допомогою новітніх технологій. 
 
На час потрібний для виготовлення керамічної пломби, використовують тимчасову пломбу щоб закрити порожнину в зубові і запобігти можливому подальшому руйнуванні. Під час наступного візиту керамічна вкладка буде встановлена на вражений зуб повністю відновлюючи його як жувальну, так і естетичну функцію. Для фіксації мікро протезу використовується спеціальний розчин. 
 

Коли рекомендовано встановлювати керамічні вкладки

 
Стоматолог може запропонувати встановити керамічну вкладку якщо зуб має досить значні пошкодження, більше ніж 30%. Нерідко керамічні пломби використовують для того, щоб створити опору для встановлення мостовидних протезів. 
 

Керамічні вкладки на зуб – переваги 

 
 • Висока міцність
 • Якісно встановлена керамічна пломба може прослужити до 10 років, а іноді і більше 
 • Можливість оптимально підібрати відтінок пломби під колір зуба
 • З часом колір пломби не міняється
 • Надзвичайно гладенька поверхня керамічної вкладки, що запобігає утворенню зубного нальоту
 • Повністю відтворює природню форму зуба, тому привикання до керамічного міні протеза миттєве
 • Можливість закрити великі пустоти
 • Відсутня полімеризація та усадка, таким чином з часом між емаллю та керамічною вкладкою не утворюються щілини, які могли б призвести до подальшого псування зуба
 • Достатньо звичної щоденної гігієни ротової порожнини без застосування спеціальних засобів. 
 

Коли керамічні вкладки протипоказані та їх недоліки

 
Керамічні вкладки не встановлюють коли:
 • Пацієнт страждає на бруксизм 
 • Незначні пошкодження зуба, в такому випадку більш доцільним буде використання інших методів пломбування
 • При значних (більше ніж половина) руйнуваннях зуба стоматолог може запропонувати встановлення коронки
 • Керамічні вкладки не використовують для реставрації різців та ікл.  
Якщо ж порівнювати пломбування та встановлення керамічних вкладок на зуб, то останні можуть мати наступні недоліки. По-перше, це більш висока ціна, але варто враховувати що керамічний мікро протез має більш тривалий термін служби. По друге, вам в будь якому випадку доведеться двічі відвідати стоматолога. Але, знову ж таки, сам процес встановлення керамічної вкладки не потребує багато часу. 
 
Не зволікайте, швидше звертайтесь в нашу стоматологію Абсолют Клінік і ваша посмішка завжди буде бездоганною!