• Ціна: 13500 грн.

Втрата навіть одного зуба загрожує дуже серйозними наслідками і це не тільки косметичний дефект, який заважає відкрито посміхатися. Відсутність зуба позначається відчутним дискомфортом, стає важче відкушувати і пережовувати їжу. Згодом почнуться проблеми і з сусідніми зубами. Не варто затягувати вирішення питання з відсутнім зубом, інакше ризик втрати інших зубів зростає з кожним днем. Тим більше що сучасне протезування пропонує такий прогресивний метод як імплантація.

Знижка -5% по запису через Viber!


Переваги імплантації, в порівнянні з іншими методами протезування, це те, що імплантат повністю відповідає всім косметичним і функціональним вимогам. Зовні імплант не відрізняється від справжніх зубів. А ще, немає необхідності в будь-якому особливому догляді, досить дотримуватися звичних правил гігієни. Після імплантації пацієнт може без проблем вживати будь-яку їжу, не відчуваючи дискомфорт.

Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» використовує найновіші технології і матеріали, що гарантує відмінний результат.

Що собою являє зубний імплантат.

Імплантація, це один з найнадійніших, довговічних і естетичних видів протезування. Металоконструкція (штифт) імплантується безпосередньо в щелепні кістки, замінюючи собою корінь зуба, і стає основою для коронки. Для виготовлення штифта використовуються біоінертні сплави, які відмінно приживляються. Після загоєння, на штифт встановлюють коронку. Відрізнити такий штучний зуб від натурально дуже складно. При цьому повністю відновлюється не тільки естетика, але і функціональність. Людина не відчуває ніяких неприємних відчуттів під час їжі.

Як проходить процедура імплантації зубів.

Перш за все, варто пам'ятати, що імплантація це вельми не проста процедура, що передбачає хірургічне втручання. Тому, дуже важливо правильно вибрати клініку і лікаря. Висока кваліфікація лікаря, сертифіковані матеріали і спеціалізоване обладнання це основні критерії вибору клініки. У Києві такою стоматологією, що пропонує послуги по імплантації зубів, є клініка «Absolut Clinic».

Отже, перш ніж імплантат займе місце відсутнього зуба, повинні бути проведені наступні етапи лікування.

 • Планування, під час якого лікар проводить діагностику, визначаючи загальний стан пацієнта, окреслює можливі ризики або протипоказання до проведення процедури. Далі лікар пропонує пацієнту можливі варіанти імплантації, обговорюючи їх вартість і гарантії.
 • Хірургічне вживлення титанового штифта в щелепну кісту. Варто відзначити, що дана процедура безболісна і не вимагає багато часу. Неприємні відчуття можуть бути в тому випадку, якщо буде потрібно нарощування кісткової маси.
 • Установка абатмента. Абатмент дозволяє зв'язати воєдино штифт і коронку.
 • Закріплення коронки. Лікар пропонує кілька варіантів коронок, і пацієнт може підібрати той варіант, який йому більше підійде за ціною і матеріалом.

Чому зубні імплантати так популярні.

Крім того, що установка імпланта гарантує високу естетику, є й інші переваги:

 • Установка імпланта ніяким чином не зачіпає сусідні зуби. Їх непотрібно пульпіровать, обточувати і т. д.
 • Імпланти можна використовувати для відновлення будь-якої кількості зубів.
 • Імплант це самий довговічний спосіб протезування.
 • Матеріали, використовувані під час імплантації, біоінертні і не можуть спровокувати появу будь-яких неприємних симптомів.
 • Імплант бере на себе таке ж навантаження, як і здоровий зуб. Тим самим розвантажуються сусідні зуби, попереджається руйнування кісткової тканини.
 • Під коронку не потрапляють частинки їжі.
 • Відсутнє відчуття чужорідного тіла в роті, що може спостерігатися при інших методах протезування.
 • Коронки здатні витримувати дуже сильні навантаження. А при необхідності їх можна замінити.
 • Немає необхідності використовувати додаткові засоби по догляду.
 • У 98 відсотках, імпланти приживаються без будь-яких ускладнень.