• Ціна: 1500 грн.

Ви помітили, наскільки сильно змінилися вимоги до пломб? Зараз процес пломбування це скоріше відновлення зуба. Саме так. Ті пломбувальні матеріали і нові технології, які вже доступні стоматологу, дозволяють буквально відновити зуб. Відреставровані зуби мають повністю природний вигляд. Пломба немовби стає частиною зуба і, при цьому, служить далеко не два - три роки.

Знижка -5% по запису через Viber!

Однією з найулюбленіших пломб, і цілком заслужено, є фотополімерна. Лікарі стоматологи цінують фотополімерні пломбувальні матеріали за широкі можливості. Досвідчений стоматолог з їх допомогою може відновити практично безнадійний зуб або усунути дрібні дефекти, що заважають пацієнтові щиро посміхатися. У той час як пацієнти просто насолоджуються результатом пломбування.

Що собою являє фотополімерна пломба.

Фотополімерні пломби, насправді, бувають різними. Об'єднує їх те, що застигають вони під впливом ультрафіолету, звідси ще одна назва «світлозатверджучі матеріали для пломбування». Без впливу ультрафіолету фотополімерна пломба не твердне.

Таким чином, навіть якщо передбачається дуже складна реставрація, лікар буде мати достатньо часу для того, що б надати пломбувальному матеріалу потрібну форму, не побоюючись, що він застигне.

Фотополімерні пломбувальні матеріали це композити, вони включають в себе декілька компонентів, від особливостей яких і залежать робочі характеристики пломби. Це і прозорість, колір або здатність витримувати навантаження. Так, наприклад, для того що б відновити жувальний зуб, на який діють великі навантаження, використовують фотополімерні композити, які включають великі частки. Якщо ж в реставрації потребують передні зуби, то буде використаний склад з дрібними частинками, що б забезпечити максимально гладку поверхню.

Коли застосовуються фотополімерні пломби.

Фотополімерні композити, це єдиний стоматологічний матеріал, який може застосовуватися як для пломбування, так і реставрації зубів. А це означає, що сфера застосування фотополімерних пломбувальних матеріалів неймовірно велика. Крім лікування хворих зубів, фотополімерні матеріали використовують для того, що б зробити посмішку ідеальною, усунувши косметичні дефекти. У той же час, фотополімерна пломба може стати найоптимальнішим варіантом за ціною і якістю для відновлення передніх зубів.

В цілому фотополімерні пломбувальні матеріали використовують якщо:

  • Зуб зруйнований карієсом або іншою інфекцією, при цьому вдається відновити навіть дуже постраждалий зуб.
  • Механічні пошкодження, відколи емалі.
  • Стабілізація рухомих зубів (крім 4 ступеня)
  • Найдрібніші дефекти емалі. На відміну від інших пломб, фотополімерні композити відмінно фіксуються навіть на дуже маленьких ділянках.
  • Якщо є необхідність вирівняти колір або змінити форму зуба.

Стоматологи клініки «Absolut Clinic» в своїй роботі використовують фотополімерні пломбувальні матеріали вищої якості, що пройшли сертифікацію. Сучасне обладнання і колосальний досвід дозволяють вирішувати найскладніші завдання і зберігати, здавалося б, безнадійний зуб.