• Ціна: 1000 - 4000 грн.

Абсолют Клінік – це сімейна стоматологія і у нас працюють просто надзвичайні дитячі стоматологи до яких ваш малюк буде ходити з задоволенням і без страху! Наші лікарі навчать правильній гігієні, проведуть огляд і, при наявності проблем, вилікують швидко і зовсім не боляче. Насправді дуже важливо щоб батьки сформували у своїх дітей звичку до регулярної гігієни зубів і систематичних відвідин стоматолога.

Знижка -5% по запису через Viber!

З якого віку варто планувати перший візит до стоматолога.

Відповідь дуже проста – з появою першого зубчика уже потрібно відвідати стоматолога. Навіщо так рано і чи варто взагалі перейматись станом молочних зубів?

На щастя, сьогодні уже дуже рідко можна почути, що молочні зуби лікувати не потрібно адже вони з часом випадуть і от тоді, з появою постійних зубів, уже можна задуматись про візит дитини до стоматолога. Або ж дитина до стоматолога потрапляє тільки при наявності болю, а відповідно, уже з сильним ураженням зубів.

Так дійсно, регулярні візити дитини до стоматолога дозволяють попередити багато захворювань і вилікувати їх на ранніх стадіях. А також завдяки цьому у дитини формується позитивний досвід відвідин стоматолога без стресу і страху. Так зупинити розвиток карієсу можна на стадії «білої плями» за допомогою такої методики як сріблення зубів. Встановлення не великої пломби без необхідності видалення нервів і чистки каналів, займає зовсім мало часу і не приносить дискомфорту дитині. Тай не правильний прикус в деяких випадках можна виправити ще в зовсім ранньому віці за допомогою ортодонтичних апаратів.

Сріблення зубів або як зупинити карієс.

Це абсолютно безболісна процедура яка займає всього декілька хвилин. Попередньо стоматолог проводить чистку зубів щоб повністю видалити наліт, інакше сріблення зубів не принесе бажаного результату. Далі на зубки наноситься препарат срібла, витримується деякий час і потім розчин видаляють. Препарат срібла знезаражує поверхню зуба і знищує бактерії. На емалі створюється захисна плівка. Сріблення зубів дозволяє не тільки зупинити розвиток карієсу, а також дозволить знизити чутливість зубів. Таким чином вдається зберегти молочний зуб здоровим.

Пломбування молочних зубів. Склоіномерна пломба.

Не дивлячись на ретельний догляд і навіть на регулярні відвідини стоматолога, все ж іноді доводиться вдаватись до пломбування молочних зубів. Далеко не завжди причиною для встановлення пломби стає карієс. Дуже часто за допомогою пломб «рятують» молочний зубчик після травм.

В дитячій стоматології на сьогоднішній день широко використовується склоіномерна пломба. Склоіномерна пломба складається із фторсилікатного скла та поліакрилати. Вона відрізняється високою пластичністю що значно спрощує її встановлення і дозволяє якісно реставрувати зуб. Іще одна особливість склоіномерної пломби – це виділення іонів фтору. Саме ця унікальна властивість виконує функцію захисту зубів від виникнення вторинного карієсу.

Ортодонтичні апарати – виправлення прикусу у дітей

Вважається, що заключна стадія формування постійного прикусу припадає на вік від 12 до 16 років. До цього часу важливо відвідати ортодонта, навіть якщо батьки не бачать проблеми із прикусом у дитини. Своєчасно проведена діагностика в багатьох випадках дозволяє запобігти серйозних проблем і виправити порушення на ранніх стадіях. А твердження, що для того щоб вирівняти зуби необхідно чекати до повного прорізування постійних зубів, не вірне! Під час активного росту щелепи можливе використання ортодонтичних апаратів, які забезпечать правильне її формування. В більш старшому віці виправлення прикусу потребуватиме набагато більше часу.

Насправді, дуже багато проблем із не правильним прикусом та нерівними зубами, можна вирішити в ранньому віці. І при цьому сам процес виправлення прикусу займе набагато менше часу. А в деяких випадках саме раннє звернення до ортодонта дозволяє уникнути довготривалого і дорогого лікування в майбутньому.