• Ціна: 6500 грн.

Зубні коронки це, мабуть, найпоширеніший спосіб протезування. Але сьогодні вже не достатньо просто відновити функціональність, повернути можливість нормально пережовувати їжу і усунути дефекти мови, викликані відсутністю зуба. Одним із самих основних вимог, є естетичність і натуральність. Люди не хочуть, що б оточуючі помічали, що зуби штучні. І безметалова кераміка це саме той матеріал, який дозволяє виготовити зубні коронки, протези, вініри, вкладки, зубні мости, що відповідають найвищим вимогам в плані естетики і функціональності.

Знижка -5% по запису через Viber!

Безметалова кераміка це повністю безпечний матеріал, вона не викликає алергічних реакцій, не окислюється в роті, не виділяє ніяких речовин. Раніше цільнокерамічні коронки не мали широкого застосування через їх крихкості. Але, завдяки розробці нових технологій виготовлення коронок, сьогодні безметалова кераміка досить міцна навіть для протезування жувальних зубів.

Різновиди безметалових керамічних коронок.

Розробки в сфері вдосконалення суцільнокерамічних коронок тривають і на сьогоднішній день. Так, стоматологи в своєму розпорядженні мають кілька видів безметалової кераміки.

Коронки з пресованої кераміки (порцелянові). Відрізняються максимально природним виглядом, що робить їх оптимальним варіантом для відновлення фронтальних зубів. До недоліків можна віднести недостатню міцність, тому їх не рекомендують використовувати на жувальних зубах.

Безметалова кераміка з каркасом з оксиду алюмінію. Каркас з оксиду алюмінію робить коронки більш міцними. Безметалова кераміка на основі оксиду алюмінію використовується для виготовлення коронок для фронтальних і жувальних зубів. А також вона досить міцна для мостовидних протезів.

Керамічні коронки з каркасом з діоксиду цирконію. Використання діоксиду цирконію дозволило значно підвищити міцність коронок. Безметлова кераміка на основі діоксиду цирконію підходить для мостових конструкцій і установки коронок на жувальні зуби. При цьому естетичність, гіпоалергенність і безпечність матеріалу повністю зберігаються.

Основні відмінності безметалової кераміки від металокіраміки.

Ціна безметалової кераміки буде дещо вищою, якщо порівнювати з металокерамічними коронками. І, цілком природно, виникає питання, чи потрібно переплачувати і в чому переваги суцільнокерамічних коронок. Для того що б зорієнтуватися, досить знати основні особливості безметалових і металокерамічних коронок.

Металокерамічні коронки мають основу з металу, внаслідок чого вони не просвічуються на світло, що відрізняє їх від натуральних зубів. Так само в місці зіткнення ясна і коронки видно тоненький темний ободок від металу. Але металокераміка дуже міцна і відмінно підходить для установки на жувальні зуби.

Безметалова кераміка просвічує на світло так само як натуральні зуби, тому для відновлення фронтальних зубів вона підходить ідеально. Суцільнокерамічні коронки щільно стикаються з яснами і мають вигляд натуральних зубів. Пресована кераміка підходить виключно для передніх зубів. А ось цирконієва кераміка досить міцна і для установки на жувальні зуби.