Інтраоральна відеокамераІнтраоральна 3D камера призначена для безконтактного вимірювання тривимірної поверхні зуба безпосередньо в порожнині рота пацієнта. Малий час зйомки в значній мірі зменшує вплив тремтіння руки і спрощує сам процес зйомки. Можливість підключення інтраоральної 3D камери до ноутбука забезпечує високу мобільність у використанні. Дизайн і мала вага роблять интраоральную 3D камеру простою і зручною в роботі.

Оптична схема інтраоральної 3D камери складається з чотирьох ідентичних висвітлюють каналів для проектування на зуб паралельних смуг і одного реєструючого каналу. Оптичні осі всіх каналів сходяться в площині найкращої фокусування. Проектують канали розташовані симетрично щодо реєструючого каналу. Також в інтраоральної 3D камері використовуються чотири додаткових світлодіода без проекційної оптики для підсвічування зубів усередині порожнини рота пацієнта під час фокусування і пошуку оптимального положення профілометра.

Під час вимірювань оральна 3D камера реєструє чотири зображення зуба з проецированными смугами, за якими здійснюється реконструкція 3D поверхні зуба. У інтраоральної 3D камері використовується метод четырехракурсной проекції паралельних смуг у конусних променях. Це дозволяє спростити оптичну схему і зберегти невеликі габарити при використанні многоракурсного освітлення об'єкта. Многоракурсное освітлення і обробка отриманих зображень оригінальним методом фур'є-аналізу забезпечує високу просторову роздільну здатність вимірюваної поверхні зуба, а також дозволяє автоматично детектувати на зображенні зуба області з тінями і низьким контрастом смуг.

 

За матеріалами http://tomoscan.ru