Знижка для переселенців -15 %

Slider

Стоматологічна клініка "Absolut Clinic" працює з усіма страховими компаніями!

Прикраси на зуби

Прикраси на зуби
Новий фешн-вік приніс нам не тільки велика кількість модних дизайнерів, пірсингу, боді-арту, а й цікаве, нове захоплення...

Інтраоральна відеокамера

Інтраоральна відеокамера
Інтраоральна 3D камера призначена для безконтактного вимірювання тривимірної поверхні зуба безпосередньо в порожнині рот...

Фотополімерні пломби

Фотополімерні пломби
Словосполучення "фотополімерні пломби" не викликає так багато питань у теперішній час, як п'ять років тому: Чи є рі...

Стоматологічна клініка “ABSOLUTCLINIC”

Світ змінюється, змінюється суспільство, змінюється людина. Сьогодні модно і престижно дбати про свій зовнішній вигляд і здоров’я. Здорові зуби й чудова посмішка додають людині впевненості в собі й піднімають настрій, крім того – це візитівка її добробуту.

Лікування зубів в жодному разі не можна відкладати «на потім». Саме в стоматології правило «Хворобу легше попередити, аніж лікувати» має особливу вагу. Однозначно зрозуміло: якщо Ви не проведете своєчасну профілактику, рано чи пізно зуби доведеться лікувати; а якщо зволікати ще і з лікуванням, тоді перед Вами постануть питання доволі витратних процедур, як-то протезування зубів.

Одним словом, ми спробуємо навчити своїх шановних читачів, як зекономити на лікуванні, уникнути протезування зубів, зберегти їхню природню міцність і при цьому відвідувати стоматологічну клініку лише раз на півроку виключно з метою профілактики.

Сайт лікаря-стоматолога написаний у легкій невимушеній манері. Інформація для пацієнтів надана у стислій і доступній формі.

Наша мета – здоров’я ваших зубів зараз і впродовж усього Вашого життя. Ми обіцяємо бути щирими, дружніми і уважними до Ваших побажань. Крім того, ми чудово розуміємо Ваш фізичний та емоційний стан, тому обіцяємо бути відвертими щодо наших умов. Найвищим пріоритетом якісної стоматологічної допомоги повинен залишатися індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Така відповідальність допомагає нам у роботі. Стан Ваших зубів – безперечна запорука хорошого самопочуття і об’єкт нашої професійної уваги. Наша мета – забезпечити максимально якісну стоматологічну допомогу. Задля її реалізації ми залучаємо усе – свої знання, найновіше обладнання, найякісніші матеріали та найпрогресивніші технології. Ми пишаємося нашим сучасним, чистим і стерильним обладнанням, яке відповідає усім необхідним вимогам.

Задати питання