Винаходячи все нові способи підвищення рівня сервісу в медицині, Інститут гіпнотерапії для медичних і стоматологічних галузей оголосив про початок курсів щодо застосування гіпнотичних станів в стоматології.

Курси проходять у два дні, і включають як теоретичні лекції, так і відпрацювання навичок використання гіпнозу на практиці.

В першу чергу застосування гіпнозу розраховане на пацієнтів з підвищеною збудливістю, дітей, а також на тих людей, хто просто бояться дантистів і стоматологічних процедур.

Застосування гіпнозу допомагає заспокоїтися, знизити рівень хвилювання і навіть зменшити больові відчуття в курсі лікування. Організатори кажуть, що застосування гіпнозу для роботи з пацієнтами допомагає їм подолати негативне ставлення до стоматології, а значить посилити ефект від лікування. Відвідування такого семінару дозволить лікарям підняти рівень задоволення пацієнтів та підвищити рівень відвідуваня. Якщо методика виявиться дійсно вдалою, то в найближчому майбутньому без гіпнозу не обійдеться жоден стоматолог!

 

За матеріалами сайту http://navistom.net