• Ціна: безкоштовно
Саме з консультації стоматолога розпочинається шлях до здорової і красивої посмішки! Насправді під час консультації виявляються наявні проблеми, обмальовується шлях їх вирішення, а також, що дуже важливо, визначається вартість стоматологічних послуг та тривалість лікування. Крім того під час консультації стоматолог наддасть Вам індивідуальні рекомендації щодо щоденної гігієни ротової порожнини, допоможе підібрати необхідні засоби по догляду за зубами. 
 
Особливість консультації в нашій стоматології Абсолют Клінік полягає в тому, що при необхідності Вас можуть проконсультувати декілька вузьких спеціалістів одночасно. Наприклад, щоб підібрати оптимальну схему виправлення прикусу може бути потрібна не тільки консультація стоматолога-ортодонта, а й хірурга чи гнатолога. Крім того в нашій стоматології є все необхідне обладнання для проведення додаткових досліджень. 
 
Знижка -5% по запису через Viber!
 

Як потрапити на консультацію до стоматолога в Абсолют Клінік

 
В першу чергу запис на консультації до стоматолога можна здійснити просто зателефонувавши. Але в деяких випадках звичайний телефонний дзвінок може бути не зручним. В такому випадку Ви можете скористатись будь яким зручним для вас месенджером (Viber, Signal, Skype, Telegram), або ж зв’язатись із нами за допомогою соціальних мереж (Facebook, Instagram, Tiktok). Всі необхідні контактні дані вказані на сторінці «контакти». Або ж скористайтесь функцією «Запис на прийом». 
 

Онлайн консультація із стоматологом

 
Так, сучасні технології дозволяють отримати консультацію стоматолога без відвідин клініки. Але варто враховувати, що навіть самий якісний відео зв’язок чи фото не замінять очного огляду і не дозволяють поставити остаточний діагноз. В той же час під час онлайн консультації лікар має змогу зібрати первинну інформацію що дозволить визначити напрямок подальших дій. Якщо у вас в наявності є знімок зубів або ж результати комп’ютерної томографії чи будь які інші дані досліджень, обов’язково надайте їх лікарю. Крім того під час онлайн консультації стоматолог має можливість надати рекомендації для полегшення гострого болю чи правильній поточній гігієні. 
 
Отже, онлайн консультація дасть можливість окреслити проблему, визначити терміновість лікування. Також є можливість визначити очікувану вартість стоматологічних послуг та тривалість процедур. 
 

Консультацію яких вузьких фахівців можна отримати в стоматології Абсолют Клінік

 
Ви можете звертатись до Абсолют Клінік з будь якою стоматологічною проблемою! А саме в нашій стоматології Ви маєте можливість отримати консультацію:
  • Стоматолога-терапевта
  • Ортодонта
  • Імплантолога
  • Гнатолога
  • Щелепно-лицьового хірурга
  • Пародонтолога
  • Ортопед-стоматолога
І, звісно ж, у нас консультують дитячі стоматологи різної спеціалізації!
 
Не зволікайте! Записуйтесь на консультацію – це перший крок на шляху вирішення усіх стоматологічних проблем і отримання бездоганної усмішки!