Коронки на основі оксиду цирконію — це чудова естетика, міцність, надійність, здоров'я та натуральний колір ясен!
Застосування:
• одиночні коронки
• мостоподібні протези
• вініри
• протезування на імплантатах
Чому коронки на основі оксиду цирконію краще, ніж металокерамічні коронки?
Висока естетичність, міцність і біосумісність оксиду цирконію робить його ідеальним матеріалом для протезування передніх і жувальних зубів. Це новітня технологія виготовлення штучних коронок, яка прийшла до нас з Європи.
Коронки на оксиді цирконію по міцності не поступаються металокерамічним коронкам, а за своїми естетичними можливостям у багато разів перевершують металокераміку. Справа в тому, що саме з'єднання оксиду цирконію має білий колір — це оптимальна імітація відтінку натуральних зубів, на відміну від металевого кольору каркасу металокерамічної коронки. Для того щоб виключити просвічування металу через шар кераміки, при виготовленні металокерамічних коронок застосовують опаковые (непрозорі) керамічні маси, тому в металокерамічних коронках відсутня глибина кольору і вони не пропускають світло через метал. В результаті немає підсвічування десни зсередини, як в області натурального зуба, тому десна в області металокерамічної коронки виглядає темніше.
Рис. 1. Готові коронки з оксиду цирконію виготовлені з опорою на імплантати. Вид зовні коронки.
Рис. 2. Готові коронки з оксиду цирконію виготовлені з опорою на імплантати. Вид зсередини коронки.
Рис. 3. Готові коронки з оксиду цирконію виготовлені з опорою на власні зуби. Вид зсередини коронки.
При виготовленні коронок використовується білий каркас з оксиду цирконію, який можна покривати прозорими керамічними масами і домагатися найкращих естетичних результатів. У таких коронок десна підсвічується зсередини як у природних зубів та має натуральний колір.
Рис. 4. Ковпачки з оксиду цирконію дуже точно прилягають до гіпсової моделі зубів.
Каркас з оксиду цирконію фрезерують під контролем комп'ютера, тому така коронка «сидить» на зубі набагато точніше, ніж металокерамічна, каркас якої отримують методом лиття, в результаті чого відбувається усадка металу. Якщо між коронкою і зубом будуть щілини, в них будуть накопичуватися і мікроби, що призводить до запалення ясен, тому навколо металокерамічних коронок часто буває червона запалені ясна. Ясна навколо коронок на оксиді цирконію мають завжди здоровий вигляд.
Коронки на основі оксиду цирконію виготовляються набагато тонше, ніж металокерамічні, тому під коронки на основі оксиду цирконію не потрібно депульпувати (видаляти нерв) зуб. Зуб залишається живим і служить під коронкою значно довше, ніж депульпированный зуб під металокерамічною коронкою.
На закінчення можна сказати: для клінічної практики оксид цирконію можна вважати надійним, ефективним та інноваційним матеріалом з широким спектром показань, який виключно позитивно сприймається пацієнтами та підкуповує своїми естетичними якостями.
Рис. 5. Пацієнт С. зуби до протезування.
Рис. 6. Пацієнт С. зуби верхньої та нижньої щелепи після протезування на основі оксиду цирконію.
За матеріалами http://lukashuk.com.ua